Strona główna » Płatności

Płatności

W ramach Sklepu Internetowego www.meble-miejskie.pl płatności można dokonać następującymi metodami:
  • Płatność kartą płatniczą oraz przelewem elektronicznym za pośrednictwem zewnętrznego operatora płatności. System płatności internetowych (Przelewy24), to gotowe mechanizmy płatności przez Internet, które w postaci błyskawicznego przelewu, chwilę po kliknięciu przenosi nas na stronę wskazanego banku. Następnie należy zalogować się za pomocą danych dostępu do bankowości internetowej oraz potwierdzić płatność. W przypadku wyboru karty płatniczej zostanie ona obciążona dopiero po wysłaniu przesyłki. Z reguły zaksięgowanie pieniędzy odbywa się w ciągu kilku minut po realizacji przelewu. Po dokonaniu płatności i powrocie na stronę zamówienie zostanie pomyślnie sfinalizowane.
  • W przypadku płatności w tradycyjny sposób - przelewem na rachunek firmowy towar wysyłany jest zgodnie z terminami podanymi podczas składania zamówienia, dopiero po zaksięgowaniu środków na koncie bankowym. Wpłatę za zakupione towary należy wykonać na konto bankowe: mBank 70 1140 2004 0000 3002 7971 8294. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym Sprzedawcy, zamówienie jest przekazywane do realizacji
  • Klient zobowiązany jest do zapłaty ceny za zamówiony towar, w tym za koszty dostawy, nie później niż w terminie 14 dni od dnia zawarcia umowy.
Więcej informacji w zakładce: Regulamin.

Przejdź do strony głównej